fbpx

Kaş Ekimi

Tıbbi nedenlerle veya yanlış alınma sonucu kaşı azalanlarda, ince kaş yapısı olanlarda ve kaş şeklinden memnun olmayanlarda kaş ekimi yapılabilir.

Kaş ekimi kalıcı, üç boyutlu kaşlara kavuşmanın en iyi yoludur. Nakil ile yeni, daha dolgun bir kaş oluşturmak için kendi saçınız tipik olarak başınızın arkasından kaş bölgenize aktarılır. Kıllar doğal olarak uzar ve kalıcıdır. Microblading ise cildin en dış katmanlarında bulunan tüylerin görünümünü oluşturmak için pigmentin kullanıldığı bir yöntemdir. Bu işlem gerçek saç değildir, üç boyutlu bir görünüm vermez ve zamanla solma eğilimindedir, bu nedenle sonuçları korumak için tekrarlanması gereken bir işlemdir.

Kaş ekiminin 25-30 derece açılarla yapılması gerekmektedir. Çünkü ekilen kaşların dik çıkmaması gerekliliği söz konusudur. Bu konuda tecrübesi bulunmayan uzmanların bu konuda karşılaştığı sorunlar olabilmektedir. Bu durumdaki doktorların en çok karşılaştığı problem dik çıkma sorunudur. Bu sorunun ortaya çıkmaması için 25-30 derece açılarla yapılması gerekmektedir.

Kaş nakli sonrasında kaşlar ortalama 3 ay sonra yeniden çıkar. 7-8 aylık süreç içerisinde ise son şeklin alır. Nakil sonrasında saç ekimindeki gibi 15 gün sonra dökülme olur. Bu dökülme 3 ay boyunca sürer. Bu sürenin sonunda ise ekilen kaşlarda herhangi bir dökülme görülmez.

HEMEN ÜCRETSİZ FİYAT AL

Sende istediğin saçlara kavuşmak için acele et!

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Danışanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.Lütfen formu eksiksiz doldurun.

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.Lütfen formu eksiksiz doldurun.

TOP