کاشت مو

کاشت مو

توضیح در زمینه قیمت ، هزینه و تعرفه کاشت مو : هیچ مرکزی بدون ویزیت بیمار و مشاهده از نزدیک نمیتواند در زمینه قیمت کاشت مو اظهار نظر نماید، ولی شما میتوانید با مشاوره تلفنی حدود قیمت را در حد امکان دریافت نمایید.۱-Follicular Unit Transplantation F.U.T : در این روش ابتدا از پشت سر نواحی باریکی (Band Strip) طی یک جراحی سطحی برداشته می شود و سپس بخیه بسیار ظریفی با نخ نایلون ۰٫۴ زده می شود، به طوری که یک خط ظریف با قطر حداکثر یک میلیمتر در پشت سر می ماند که در زیر موها محو می شود.

سپس نوار برداشته شده توسط تیم تکنسین ها به گرفت های ۱ تا ۴ تار مویی جداسازی می شود. این فولیکول ها در قسمت های تاس سر که قبلا توسط تیغ های بسیار ظریف سوراخ شده است کاشته می شود. برداشت این نوار پوستی از پشت سر نیاز به بیهوشی نداشته و تنها با بی حسی موضعی انجام می شود و فرد هیچگونه درد یا ناراحتی در طی عمل نخواهد داشت.

۲- Follicular unit extraction F.U.E : که در ایران به روش غیرجراحی و نیز FIT معروف است. در این روش توسط پانچ های ظریف ۱ میلیمتر و ۰٫۷۵ میلیمتری گرفت ها از پشت سر برداشته می شود و مانند روش قبل در قسمت تاس سر کاشته می شود.

در این روش پس از برداشت دیگر نیازی به جداسازی فولیکول ها نیست. این روش خود به چند نوع مختلف تقسیم می شود:

الف) روش Follicular isolation technique 

FIT : یکی از انواع کاشت مو به روش غیرجراحی است، که اساس آن بر پایه پانچ تیز با دسته خود محدود کننده می باشد.

ب) روش surgically advanced follicular extraction  Safe System : 

این روش نسبت به FIT جدیدتر و کارآمدتر می باشد. در این روش ابتدا با پانچ  تیز پوست را خراش می دهیم و سپس با پانچ کند وارد می شویم تا به ریشه ها آسیبی نرسد و بعد از آن فولیکول توسط پنس خارج می شود. به این روش تکنیک سه مرحله ای نیز گفته می شود.

۳- ترکیبی: ترکیبی از FIT ، FUT

۴- فوق ترکیبی: ترکیبی از FIT ، FUT ، مزوتراپی و PRP